خرید سهام هتل هیلتون دومینیکا

امتیاز دهید service

دولت دومینیکا در سال ۱۹۹۳ اولین‌بار برنامه اخذ شهروندی اقتصادی دومینیکا را معرفی کرد و در این برنامه دو گزینه قرارداد، کمک بلاعوض به دولت و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید شده دولت.

در گزینه دوم که به گزینه خرید ملک در دومینیکا هم شناخته می‌شود، باید ۲۲۰ هزار دلار را در یکی از چندین پروژه‌ مورد تایید دولت دومینیکا سرمایه‌گذاری کنید. در این گزینه فقط تا ۳ سال حق برداشت سرمایه را ندارید و بعد از آن می‌توانید سهام خود را بفروشید، بدون اینکه تابعیت و پاسپورت دوم را از دست بدهید.

در این مقاله می‌خواهیم درباره یکی از بهترین پروژه‌های تایید شده برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا یعنی پروژه هتل هیلتون دومینیکا صحبت کنیم.

پروژه بزرگ هتل هیلتون دومینیکا

از ژانویه سال ۲۰۱۹ برند هتل هیلتون در حال ساخت پروژه Tranquility Beach Resort در کشور دومینیکا است. این هتل بخشی از مجموعه هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون است که شامل سوئیت‌‌های فول‌امکانات یک و ۲ خوابه و ویلاهای یک، ۲ و ۳ خوابه با امکان مالکیت مشترک است.

امکانات این هتل شامل اسپا، مرکز سلامتی، سالن بدنسازی، رستوران، استخر، فروشگاه و دیگر امکانات رفاهی و تفریحی است و در حال حاضر بیش از ۷۰ نفر در مرحله ساخت این پروژه مشغول به کار هستند. این هتل بین‌المللی و زیبا بعد از اتمام ساخت ۹۹ اتاق دارد و برای ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفر اشتغال‌زایی می‌‌کند.

مزایای سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون دومینیکا

یکی از مهم‌ترین مزایای سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون دومینیکا به جز اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا، دریافت کارت طلایی عضویت هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون است. شما با دریافت این کارت می‌توانید در بیش از ۴۶۰۰ شعبه این هتل در سراسر دنیا از خدمات ویژه‌ای که در این هتل‌ها ارائه می‌شود استفاده کنید.

با سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون دومینیکا، تابعیت و پاسپورت این کشور را دریافت می‌کنید که با مزایای زیر همراه است:

  • امکان سفر بدون ویزا به بیش از ۱۴۴ کشور دنیا از جمله کشورهای حوزه شنگن، بریتانیا، هنگ‌کنگ، چین و روسیه
  • بهبود وضعیت دریافت ویزا برای کشورهایی مانند آمریکا، کانادا و استرالیا
  • دریافت شهروندی مادام‌العمر با امکان انتقال به نسل‌های بعدی

مراحل سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون دومینیکا

مراحل سرمایه‌گذاری در پروژه هتل هیلتون دومینیکا

قبل از هر چیزی به یک نماینده مجاز مانند شرکت کنکاش نیاز دارید، چون دولت دومینیکا تنها با نمایندگان رسمی خود ارتباط می‌گیرد (کنکاش نماینده فروش سهام هتل هیلتون دومینیکا در ایران است). نماینده به شما کمک می‌کند مدارک و اسناد لازم را جمع‌آوری و فرم‌های مربوطه را پر کنید.

سپس پرونده شما را برای واحد اعطای تابعیت دومینیکا ارسال می‌کند و منتظر دریافت نامه قبولی می‌‌ماند.

پس از دریافت نامه قبولی، هزینه مشخص شده را پرداخت می‌کنید و در زمان کوتاهی گواهی شهروندی و پاسپورت دومینیکا برای شما ارسال می‌شود.

توجه داشته باشید که به جز در شرایط خاص، برای هیچ یک از گزینه‌های برنامه سرمایه‌گذاری کشور دومینیکا نیازی به مصاحبه یا سفر به این کشور ندارید.

کنکاش نماینده فروش سهام هتل هیلتون دومینیکا در ایران است

پروژه هتل هیلتون دومینیکا از مهمترین پروژه‌های مورد تایید دولت دومینیکا برای اخذ پاسپورت دومینیکا است. متقاضیان با سرمایه‌گذاری در این پروژه، همزمان سهام‌دار یکی از معروف‌ترین هتل‌های زنجیره‌ای دنیا خواهند شد و پاسپورت قدرتمند دومینیکا را اخذ خواهند کرد. تصمیمی که می‌تواند فرصت‌های بی‌شماری برای موفقیت پیش روی شما قرار دهد!  

شرکت کنکاش بیش از ۳۰ سال است که در زمینه اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری در ایران فعالیت می‌کند. سرمایه‌گذاری در دومینیکا از طریق پروژه هتل هیلتون دومینیکا، یکی از بهترین گزینه‌هایی است که تیم کنکاش به سرمایه‌گذاران ایرانی پیشنهاد می‌دهد. تیم کنکاش با حضور در جزیره زیبای دومینیکا و بررسی پروژه‌هایی که در دومینیکا در حال اجرا هستند، پروژه هتل هیلتون دومینیکا را از هر نظر برای متقاضیان اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه‌گذاری تایید می‌کند.

شرکت کنکاش نماینده قانونی فروش سهام هتل هیلتون دومینیکا در ایران است. متقاضیان ایرانی اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا از طریق شرکت کنکاش می‌توانند با خیال راحت در پروژه هتل هیلتون دومینیکا سرمایه‌گذاری کنند.

پروژه هتل هیلتون دومینیکا
پروژه هتل هیلتون دومینیکا
پروژه هتل هیلتون دومینیکا

کلام آخر

کشور دومینیکا نام شناخته شده‌ای برای متقاضیان اخذ پاسپورت دوم در سراسر جهان است. دولت دومینیکا برای توسعه زیر ساخت‌های گردشگری و شهری دومینیکا به جذب سرمایه‌های بین‌المللی نیاز دارد. به همین دلیل، برنامه‌ شهروندی اقتصادی دومینیکا سال‌های زیادی است که با قدرت در میان برنامه‌های مشابه پیش می‌رود. در سال ۲۰۲۲ نیز برنامه اخذ شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری برای ششمین سال متوالی به عنوان محبوب‌ترین برنامه شهروندی اقتصادی انتخاب شد. این عملکرد مثبت نشان می‌دهد که دولت دومینیکا تا چه اندازه به این برنامه توجه ویژه‌ای دارد.

شرکت کنکاش نماینده قانونی فروش سهام هتل هیلتون در ایران است. اگر می‌خواهید شرایط خود را برای این برنامه ارزیابی کنید، مشاوران کنکاش آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. تیم کنکاش به دلیل ارتباطات زیادی که با دولت دومینیکا دارد، بهترین روش اخذ پاسپورت دومینیکا را به شما معرفی می‌کند.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *