اقامت و پاسپورت دومینیکا در ۶ ماه

5/5 - (2 امتیاز)

کنکاش، نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران

دومینیکا دارای یکی از معتبرترین برنامه‌های اخذ شهروندی و پاسپورت از طریق سرمایه‌گذاری است که به سرمایه‌داران آینده‌نگر این امکان را می‌دهد تا از طریق روشی مطمئن و مقرون‌ به ‌صرفه برای دریافت شهروندی دوم و دسترسی آزاد به جهان اقدام کنند.

این برنامه در سال ۱۹۹۳ معرفی شد و به گزارش مجله فایننشال تایمز در سال‌های ۲۰۱۷، ۲۰۱۸، ۲۰۱۹، ۲۰۲۰، ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ به عنوان بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم شناخته شد.

این موفقیت نشان‌دهنده انسجام، اعتبار و استانداردهای بالای این برنامه است.

اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری یکی از مهمترین و محبوب‌ترین خدمات تیم کنکاش برای متقاضیان اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه‌گذاری است. شرکت کنکاش بیش از ۳۰ سال است که در زمینه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه‌گذاری فعالیت می‌کند و پرونده‌های موفق بسیاری در زمینه اخذ پاسپورت دومینیکا در کارنامه این شرکت ثبت شده است. به دلیل فعالیت‌های موفقیت‌آمیز در پرونده‌های متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری، شرکت کنکاش به عنوان نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران انتخاب شده است.

متقاضیان اخذ شهروندی اقتصادی دومینیکا نمی‌توانند پرونده خود را به طور مستقیم پیگیری کنند و همه مراحل باید از طریق ایجنت‌های رسمی دولت دومینیکا انجام شود. دولت دومینیکا به هیچ عنوان پرونده‌ای را از سمت متقاضیان قبول نمی‌کند. به همین دلیل است که شرکت کنکاش به عنوان نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران مطمئن‌ترین انتخاب برای اخذ پاسپورت دوم دومینیکا محسوب می‌شود. شما می‌توانید تمام مراحل پرونده را با خیال راحت به تیم کنکاش بسپارید و در کمتر از ۶ ماه پاسپورت قدرتمند دومینیکا را دریافت کنید.

مزایای تابعیت و پاسپورت دومینیکا

– امکان سفر بدون ویزا به بیش از ۱۴۴ کشور از جمله کشورهای حوزه شنگن، انگلستان، چین، سنگاپور، هنگ‌کنگ و ایرلند

– امکان دریافت پاسپورت دومینیکا برای همسر، فرزندان وابسته زیر ۳۰ سال، پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ بالای ۶۵ سال

– تابعیت و شهروندی مادام‌العمر با امکان انتقال به نسل‌های بعدی

– بدون شرط حضور، شرط زبان، شرط سفر به دومینیکا یا شرط مصاحبه

– پروسه چند ماهه دریافت پاسپورت

– پروسه محرمانه بررسی پرونده متقاضیان

روش‌های اخذ پاسپورت دومینیکا

متقاضیان دریافت پاسپورت دومینیکا می‌توانند از یکی از ۲ روش زیر اقدام کنند:

کمک بلاعوض به دولت دومینیکا

گزینه کمک بلاعوض به دولت دومینیکا از پروژه‌های دولتی و خصوصی در دومینیکا حمایت می‌کند و صنایعی مانند آموزش، مراقبت‌های بهداشتی، ورزش و گردشگری را پوشش می‌دهد.

متقاضی مجرد باید مبلغ ۱۰۰٬۰۰۰ دلار آمریکا کمک بلاعوض داشته باشد. در صورت افزودن وابستگان به پرونده، این هزینه افزایش می‌یابد.

سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تاییدشده دولت دومینیکا

گزینه دوم، سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تاییدشده دولت دومینیکا است. املاکی که برای خرید موجود ھستند و با سرمایه‌گذاری در آنھا تابعیت و پاسپورت دومینیکا به متقاضیان اعطا می‌شود، ھمگی به تایید دولت دومینیکا رسیده‌اند و لیست آنھا در سایت رسمی دولت دومینیکا موجود است.

ملک خریداری شده تا ٣ سال قابل فروش نخواھد بود، اما متقاضیان بعد از ٣ سال می‌توانند سھام خریداری شده را به قیمت روز بفروشند و سرمایه خود را نقد کنند. ھمچنین بعد از ۵ سال می‌توان سھام را به متقاضی بعدی اخذ شھروندی فروخت که شرکت کنکاش در این امر به مشتریان خود کمک می‌کند.

شرکت کنکاش ھمیشه با بررسی دقیق و موشکافانه، پروژه‌ھایی را به مشتری‌ھای خود معرفی می کند که بیشترین احتمال سود‌دھی و رشد ارزش سرمایه‌گذاری را دارند. در طول سال‌ھای پیش از این، شرکت کنکاش پروژه تراز اول ھتل کمپینسکی را به مشتریان خود معرفی می‌کرد و اغلب مشتری‌ھای کنکاش از طریق سرمایه‌گذاری و خرید سھام در این پروژه، تابعیت و پاسپورت دومینیکا را دریافت کرده‌اند. در نهایت، ساخت این پروژه در سال ۲۰۱۹ تمام شد و هتل کمپینسکی افتتاح شد. به این ترتیب، مشتری‌های کنکاش نه تنها پاسپورت دومینیکا را به‌دست آوردند، بلکه سرمایه خود را حفظ کرده و حتی سود بردند.

کنکاش، نماینده فروش سهام هتل ھیلتون دومینیکا

در حال حاضر شرکت کنکاش نماینده فروش سهام ھتل سرشناس بین‌المللی ھیلتون دومینیکا در ایران است.

تحقیقات و پیش‌بینی ما حاکی از این است که ھتل ھیلتون نیز یک پروژه سود‌آور و موفق خواھد بود و روند ساخت این پروژه طبق بیزینس‌پلان پیش می‌رود. متقاضیان می‌توانند ازطریق خرید سھام ھتل ھیلتون در دومینیکا ھم پاسپورت قدرتمند این کشور را به‌دست آورند و ھم سھام‌دار این پروژه نام‌دار باشند و از مزایای فعلی و آینده آن سود ببرند.

خدمات کنکاش بعد از دریافت شهروندی و پاسپورت دومینیکا

بعد از دریافت شھروندی و پاسپورت دومینیکا، امکاناتی برای شما فراھم خواھد شد که در صورت تمایل می‌توانید از آنھا بھره‌مند شوید. ما خدمات متنوعی به دارندگان این پاسپورت ارائه می‌کنیم و خدمات ما شامل ( اما نه محدود به) موارد زیر است:

تمدید و تعویض پاسپورت دومینیکا

شرکت ما سال‌ھاست که این سرویس را به متقاضیان ارائه می‌کند. این سرویس مورد نیاز افرادی خواھد بود که مدت اعتبار پاسپورت دومینیکایی آنھا تمام شده یا نزدیک به تمام شدن است، پاسپورت آنھا گم شده، دزدیده شده یا حتی به دلیل مھرھای زیاد، صفحات پاسپورت آنھا تمام شده است.

برای تمدید پاسپورت نیازی نیست به دومینیکا یا جای دیگری سفر کنید. می‌توانید کار را به ما بسپارید.

مدت اعتبار پاسپورت دومینیکا برای بزرگسالان، ١٠ سال و برای کودکان، ۵ سال است.

دریافت گواھی‌نامه رانندگی دومینیکا

شرکت کنکاش می‌تواند برای دریافت گواھی‌نامه دومینیکا برای شما اقدام کند.

گواھی‌نامه دومینیکا بر اساس گواھی‌نامه شما در ایران اخذ خواھد شد و نیاز به سفر به دومینیکا یا انجام امتحان رانندگی ندارد.

بنابراین، اگر ۱۸ سال سن دارید و از قبل شهروندی و پاسپورت دومینیکا را به‌دست آورده‌اید، می‌توانید با کمک کنکاش به‌راحتی برای دریافت گواهی‌نامه دومینیکا اقدام کنید.

دارندگان گواهی‌نامه دومینیکا اجازه رانندگی در بسیاری از کشورها از جمله آمریکا را دارند.

تغییر نام

تغییر نام تنھا برای شھروندان دومینیکا و از طرف شما در دومینیکا قابل انجام است. بنابراین، تنھا بعد از اینکه گواھی شھروندی اخذ شود، می‌توان برای تغییر نام اقدام کرد.

به منظور تغییر نام نیازی نیست که به دومینیکا سفر کنید، وکلای ما می‌توانند از طرف شما برای این منظور اقدام نمایند.

گواهی شهروندی مدرکی است که بعد از دریافت نامه قبولی صادر می‌شود و حاوی اطلاعاتی است که نشان می‌دهد دارنده این گواهی از طریق سرمایه‌گذاری تابعیت دومینیکا را به‌دست آورده و می‌تواند پاسپورت این کشور را داشته باشد.

کلام پایانی

همانطور که گفته شد، شهروندی و پاسپورتی که از طریق سرمایه‌گذاری در دومینیکا به‌دست می‌آید مادام‌العمر است و به نسل‌های بعدی هم منتقل می‌شود. پس اگر به دنبال این هستید که طی چند ماه آینده قدرت سفر آزاد و بدون درگیری‌های ویزا را به‌دست آورید، همین حالا با ما تماس بگیرید. کنکاش با بیش از ۳۰ سال تجربه و ۴۰۰ پرونده موفق، به عنوان نماینده دولت دومینیکا در ایران و نماینده فروش سهام هتل هیلتون دومینیکا در ایران و با روابط نزدیکی که با مقامات دومینیکا دارد، شما را در مسیر اخذ پاسپورت دوم همراهی می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با آرامش خاطر به هدف خود برسید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *