درباره ما

بازدید تیم کنکاش از پروژه هتل هیلتون دومینیکا

شرکت کنکاش قدیمی‌ترین شرکت اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری در ایران است. این شرکت با بیش از سه دهه تجربه تا امروز یکی از موفق‌ترین و قابل‌اعتمادترین شرکت‌های ایرانی است. کنکاش همواره صداقت و تخصص را در اولویت کارهای خود قرار داده و تلاش کرده تا بهترین خدمات را به مشتریانش ارائه کند. مأموریت اصلی کنکاش ارائه مشاوره دقیق، صادقانه و حرفه‌ای به متقاضیانی است که قصد دارند از طریق سرمایه‌گذاری به اقامت یا پاسپورت دوم و مزایایی چون آزادی سفر دست پیدا کنند.

مشاوران و وکلای حرفه‌ای ما در کنکاش همراه شما هستند و تلاش می‌کنند تا دلسوزانه و مسئولانه اطلاعات دقیق، کامل و موثق‌ را با مشتریان خود به اشتراک بگذارند. مشتریان همیشه عضوی از خانواده کنکاش بوده‌اند و می‌دانند کنکاش جایی است که می‌توان برای دریافت اطلاعات صادقانه و راهنمایی‌هایی واقعی و ارزشمند به آن مراجعه کنند.

سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا یکی از بهترین گزینه‌هایی است که به سرمایه‌گذاران ایرانی معرفی می‌کنیم. شرکت کنکاش با رفت‌وآمدهای مکرر به جزیره زیبای دومینیکا و بازدید از پروژه‌های مربوط به برنامه اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری، برنامه دومینیکا را به‌عنوان یکی از برنامه‌های ارزشمند سرمایه‌گذاری تأیید می‌کند. همچنین کنکاش با داشتن روابط حرفه‌ای بسیار نزدیک با بهترین وکلا و مقامات دولت دومینیکا می‌تواند پل ارتباطی امن شما برای اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا باشد.

در حال حاضر، کنکاش  نماینده رسمی دومینیکا در ایران است. سال‌ها ارتباط موثر با دولت دومینیکا و پرونده‌های موفقی که در کارنامه تیم کنکاش وجود دارد، باعث شده که دولت دومینیکا از همه نظر به شرکت کنکاش اعتماد داشته باشد. به همین دلیل، کنکاش به عنوان نماینده رسمی دومینیکا در ایران انتخاب شده است. از آنجایی که متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا نمی‌توانند به طور مستقیم مراحل پرونده خود را پیگیری کنند، تیم کنکاش به عنوان نماینده رسمی دولت دومینیکا تمام مراحل را به نمایندگی از شما انجام می‌دهد.

دومینیکا کشور جزیره‌ای است و بهشت دریایی کارائیب شناخته می‌شود. همان‌طور که این کشور را بهشت کارائیب می‌دانند، می‌توان با عنوان بهشت مالیاتی برای سرمایه‌گذاران هم از آن صحبت کرد. بهشتی که مزایایی چون موقعیت‌های منحصر‌به‌فرد تجاری و برنامه‌ریزی مالیاتی دارد. می‌توان با استفاده از قدرت پاسپورت آن به بیش از ۷۵ درصد کشورهای جهان سفر کرد و از هر موقعیت تجاری و اقتصادی ارزشمندی، به سود و بهره رسید. تعریف افراد وابسته در دریافت پاسپورت دومینیکا هم نکته مهم دیگر است. افراد وابسته متقاضی اصلی شامل همسر، فرزندان، پدر، مادر، پدربزرگ و مادربزرگ می‌شود. این ویژگی از جمله مزایایی است که باعث شده افراد نگاهی گرم به برنامه اخذ شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری داشته باشند.

جایگاه برنامه اخذ شهروندی دومینیکا

برنامه اخذ شهروندی دومینیکا تا امروز موفق شده شش سال پیاپی در رتبه اول شاخص برنامه‌های CBI قرار بگیرد. شاخص CBI که توسط مجله فایننشال تایمز منتشر می‌شود، یک سیستم رتبه‌بندی جامع است که برنامه‌های اخذ شهروندی اقتصادی کشورهای مختلف را با هم مقایسه می‌کند. در این رقابت جزئیات برنامه کشورهای مختلفی در اروپا، آسیا، اقیانوسیه، آفریقا و کارائیب قرار دارد. طبق گزارشی که توسط مجله فایننشال تایمز منتشر شده است، برنامه اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری دومینیکا توانسته تمام برنامه‌‌های مشابه در کشورهای مختلف را پشت سر بگذارد و به جایگاه اول برسد.

معیارهایی چون حداقل هزینه‌ها، سرمایه‌گذاری مقرون‌به‌صرفه، فرآیند درخواست ساده و سریع و محرمانه بودن از ویژگی‌های مثبت این برنامه است.
تمام افرادی که از طریق این برنامه، شهروندی و پاسپورت دومینیکا را دریافت می‌کنند، بخشی از خانواده این کشور هستند و با سرمایه‌گذاری در این کشور، به بهبود شرایط و زیرساخت‌های دومینیکا کمک می‌کنند.

مزایای برنامه CBI دومینیکا

همان‌طور که درباره جایگاه و کیفیت برنامه CBI دومینیکا صحبت کردیم، این کیفیت ما را به سمت مزایا و ویژگی‌هایی که باعث شده در رتبه اول قرار بگیرد، هم می‌رساند.
برنامه دومینیکا یکی از ارزان‌ترین برنامه‌های CBI حال حاضر است و حداقل هزینه سرمایه‌گذاری را دارد. شرط حضور یا اقامت اجباری برای هیچ‌یک از مراحل این برنامه اجباری نیست و می‌توانید به‌واسطه شرکت کنکاش، تمام مراحل و بخش‌های این برنامه را پشت سر بگذارید. علاوه بر این، سهولت پردازش و واضح بودن فرایند‌های آن هم بسیار موردتوجه است.

نکته دیگری که باعث شده تا سرمایه‌گذاران زیادی از طریق کنکاش برای شرکت در برنامه اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری دومینیکا اقدام کنند، طول عمر، ثبات برنامه، سازگاری و محبوبیت آن است. با سرمایه‌گذاری در این برنامه تمامی سرمایه‌گذاران می‌تواند از ویژگی‌ها و مزایای شهروندی دومینیکا به‌صورت مادام‌العمر استفاده کنند.

آزادی سفر برای پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا آزادی سفر به بیش از ۷۵ درصد جهان را برای دارندگان خود فراهم می‌کند. می‌توانید به‌راحتی و بدون اخذ ویزا یا با دریافت ویزای فرودگاهی به کشورهایی چون کشورهای حوزه شنگن، هنگ‌کنگ، سنگاپور و … سفر کنید. همچنین افرادی که با پاسپورت دومینیکا برای سفر به آمریکا یا کانادا اقدام می‌کنند، روند دریافت ویزای بسیار سریع‌تر، آسان‌تر و شفاف‌تری دارند. دارندگان پاسپورت دومینیکا می‌توانند از برنامه ویزای تجاری آمریکا که امکان ۱۸۰ روز اقامت برای شهروندان دومینیکایی را فراهم می‌کند هم استفاده کنند.

تیم کنکاش به‌خاطر آشنایی بسیار نزدیک با کشور دومینیکا، می‌تواند همواره بهترین خدمات و مشاوره را در تمام امور مربوط به برنامه اخذ شهروندی دومینیکا به شما ارائه دهد. کنکاش با زندگی در دومینیکا، جذابیت‌های دومینیکا، امکانات وسیعی که شهروندی این جزیره دریای کارائیب برای افراد فراهم می‌کند، اقتصاد دومینیکا، فرصت‌های کسب‌وکار و … آشنایی بسیار نزدیک دارد. در نتیجه می‌توانید انتظار بهترین خدمات اخذ تابعیت دومینیکا و خدمات موردنیاز پس از آن را از کنکاش انتظار داشته باشید.

مشتری‌هایی که از خدمات مختلف کنکاش، به‌خصوص برنامه دومینیکا بهره می‌برند، معمولاً از میان سرمایه‌گذاران، پزشکان، تجار، افراد متخصص و تمام کسانی هستند که می‌خواهند ضمن استفاده از برنامه‌ای که شرط حضور ندارد، از تمام موقعیت‌ها به‌خصوص آزادی سفر استفاده کنند. همچنین سهولت تجارت، آینده تحصیلی و شغلی مطمئن و امن برای فرزندانشان، جزء اولویت‌های آنهاست. با سرمایه‌گذاری در برنامه اخذ شهروندی دومینیکا از طریق کنکاش می‌توانید به همه این موارد دست پیدا کنید. علاوه بر این، در کنار همسر و فرزندانتان هم می‌توانید پدر، مادر و پدربزرگ و مادربزرگ را هم تحت پوشش این برنامه بگیرید.

رضایت مشتریان و مراجعه‌کنندگان کنکاش سرمایه ماست. ما تلاش می‌کنیم تا در تمام مراحل رضایت مشتریان را جلب کنیم و تا رسیدن به کسب نتیجه نهایی همراه و همپای آنها باشیم. تمام مراحل پروسه اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری دومینیکا با کمک شرکت کنکاش به‌راحتی پیش خواهد رفت.

کنکاش از طریق همکاران بسیار حرفه‌ای و ارتباطات قوی خود که در کشور دومینیکا دارد، در هر مقطع زمانی بهترین پروژه‌ها را به شما معرفی می‌کند. یکی از این پروژه‌های تأیید شده و مورد اعتماد، پروژه هتل هیلتون دومینیکا است. با راهنمایی‌هایی همیشگی و دلسوزانه تیم کنکاش می‌توانید در مدت کوتاهی وارد برنامه CBI دومینیکا شوید. کمترین امتیازی که از سرمایه‌گذاری در این برنامه به دست خواهید آورد، حذف مشکلات دریافت ویزا برای سفر به کشورهای مختلف و مقصد موردنظرتان است.

کنکاش نه فقط یک شرکت اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری، بلکه خانواده‌ای بزرگ در سراسر جهان است.