کمک بلاعوض به دولت دومینیکا

کمک بلاعوض به دولت دومینیکا

امتیاز دهید post

کشور دومینیکا جزیره‌ای در دریای کارائیب است که به دلیل پاسپورت معتبرش در بین متقاضیان اخذ تابعیت مضاعف بسیار محبوب است. این کشور اولین‌بار در سال ۱۹۹۳ برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌‌گذاری را معرفی کرد که ۲ گزینه را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد: کمک بلاعوض به دولت و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تایید دولت دومینیکا.

گزینه کمک بلاعوض به دولت دومینیکا برای اقتصاد این کشور اهمیت زیادی دارد. جذب سرمایه‌های بین‌المللی باعث رشد و توسعه زیر ساخت‌های شهر و گردشگری دومینیکا شده و تاثیر زیادی در رونق این کشور دارد. به همین دلیل، دولت دومینیکا تمام تلاش خود را می‌کند که بهترین شرایط را برای متقاضیان در نظر بگیرد. در حال حاضر، برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری در دومینیکا برای ششمین سال متوالی در بین برنامه‌های مشابه به عنوان برنامه برتر انتخاب شده است. این جایگاه نشان می‌دهد که این برنامه و پاسپورت قدرتمند آن ارزش سرمایه‌گذاری را دارد.

اگر شما هم از محدودیت‌های پاسپورت ایرانی به ستوه آمده‌اید و می‌خواهید تعاملات بین‌المللی راحت‌تری داشته باشید، برنامه دومینیکا را با جدیت بیشتری دنبال کنید. در این مقاله قصد داریم در مورد گزینه کمک بلاعوض به دولت دومینیکا صحبت کنیم. با توجه به اینکه شرکت کنکاش نماینده قانونی برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا در ایران است، مشاوران این شرکت با تمام مراحل و جزئیات این برنامه آشنایی کامل دارند. پس برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را بخوانید.

گزینه کمک بلاعوض به صندوق دومینیکا

کمک بلاعوض یکی از گزینه‌های برنامه‌ دومینیکا برای اخذ تابعیت و پاسپورت است. قصد دولت دومینیکا از معرفی گزینه کمک بلاعوض، ورود سرمایه ارزی به کشور و تزریق این سرمایه برای توسعه زیرساخت‌های کشور است. به بیان دیگر، در اصل شما با انتخاب این گزینه به توسعه و پیشرفت کشور دومینیکا کمک می‌کنید. به همین دلیل است که این گزینه برای دولت دومینیکا اهمیت زیادی دارد و مزایای زیادی شامل حال سرمایه‌گذاران در این برنامه می‌شود. چه مزیتی بهتر از اینکه صاحب پاسپورت قدرتمند دومینیکا می‌شوید و می‌توانید به بیش از ۱۴۴ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید؟

مبلغی که شما پرداخت می‌کنید، به انتخاب دولت دومینیکا در زیرساخت‌هایی که نیاز به توسعه دارند، خرج می‌شود. ساخت مدرسه، بیمارستان، سالن ورزشی یا توسعه صنایعی مانند گردشگری، کشاورزی و فناوری اطلاعات بخشی از کارهایی هستند که دولت دومینیکا با سرمایه‌های متقاضیان این برنامه انجام می‌دهد.

هزینه‌ گزینه کمک بلاعوض به دومینیکا

این هزینه با توجه به تعداد افراد وابسته متقاضی اصلی تعیین می‌شود که به شرح زیر است:

  • ۱۰۰ هزار دلار آمریکا برای متقاضی اصلی
  • ۱۵۰ هزار دلار آمریکا برای متقاضی اصلی و همسر
  • ۱۷۵ هزار دلار آمریکا برای متقاضی اصلی و حداکثر ۳ فرد وابسته
  • ۲۵ هزار دلار آمریکا برای هر فرد وابسته اضافی زیر ۱۸ سال
  • ۵۰ هزار دلار آمریکا برای هر فرد وابسته اضافی ۱۸ساله یا بیشتر

برای دریافت ریز هزینه‌ها با توجه به تعداد اعضای خانواده می‌توانید با تیم کنکاش در ارتباط باشید.

هزینه‌های جانبی

علاوه بر هزینه‌های اصلی باید هزینه‌های دیگری هم برای انجام روند و بررسی پرونده پرداخت کنید که به شرح زیر است:

  • هزینه‌ پردازش پرونده برای هر درخواست: ۱۰۰۰ دلار
  • هزینه بررسی‌ صحت اطلاعات و پیشینه افراد: متقاضی اصلی ۷۵۰۰ دلار، همسر ۴۰۰۰ دلار، افراد وابسته ۱۶ سال به بالا ۴۰۰۰ دلار
  • هزینه گواهی شهروندی ۲۵۰ دلار برای هر نفر
  • هزینه صدور پاسپورت – ۷۵ دلار برای هر نفر

هزینه‌های اعلامی از سمت دولت دومینیکا به دلار اعلام می‌شود، اما متقاضی می‌تواند مبلغ سرمایه‌گذاری را به معادل یورو یا پوند هم واریز کند.

برای کمک بلاعوض به دومینیکا چه مدارکی لازم است؟

شما برای کمک بلاعوض به دومینیکا به منظور اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور نیاز به یک نماینده مانند شرکت کنکاش دارید، زیرا دولت دومینیکا تنها درخواست‌هایی را بررسی می‌کند که از طریق نماینده‌های مجاز سابمیت شده باشند. پس از عقد قرارداد با کنکاش، یک تیم مسئول پرونده شما می‌شوند و از جمع‌آوری مدارک تا تکمیل فرم‌ها و سپس ارسال درخواست به دومینیکا به شما کمک می‌کنند. پس نگران این مرحله از این برنامه نباشید. در طول مسیر، تیم کنکاش به تمام امور رسیدگی کرده و شما را در جریان می‌گذارد.

مزایای کمک بلاعوض به دومینیکا

کمک بلاعوض به دولت دومینیکا یکی از گزینه‌های برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور است که با مزایای زیادی همراه است. این مزایا باعث شده که در سال ۲۰۲۲، برای ششمین سال متوالی، این برنامه در جایگاه اول در مقایسه با دیگر برنامه‌های مشابه قرار بگیرد. اگرچه با شرکت در این برنامه پاسپورت دوم دومینیکا را دریافت می‌کنید، اما اخذ پاسپورت تنها مزیت کمک بلاعوض به دومینیکا نیست. در ادامه به بخشی از این مزایا می‌پردازیم.

هنگامی که برای این برنامه اقدام می‌کنید، قبل از اینکه مبلغ را واریز کنید، نامه قبولی را دریافت می‌کنید. یعنی اگر واحد اعطای تابعیت دومینیکا تشخیص دهد که نمی‌خواهد به شما تابعیت این کشور را اعطا کند، قبل از اینکه مبلغ مشخص‌شده را واریز کنید، از این تصمیم باخبر می‌شوید.

برای شرکت در این برنامه نیازی نیست در دومینیکا زندگی کنید یا در مصاحبه‌ای شرکت کنید. یعنی بدون حتی یک روز حضور یا زندگی در دومینیکا پاسپورت قدرتمند این کشور را دریافت می‌کنید. به عبارت دیگر، شما نیازی نیست کار و زندگی خود در ایران را تعطیل کنید و به دومینیکا بروید! در حالی که در ایران مشغول کار هستید و به تمام امور عادی زندگی رسیدگی می‌کنید، کارهای شما انجام می‌شود.

دومینیکا تابعیت مضاعف را به‌رسمیت می‌شناسد. بنابراین، بدون اینک نیازی باشد تابعیت اصلی خود را لغو کنید، تابعیت دومینیکا به‌صورت مادام‌العمر به شما و نسل‌های بعدی‌ اعطا می‌شود.

مهم‌ترین مزیت این برنامه، اعتبار بالای پاسپورت دومینیکا است. پاسپورت کشور دومینیکا در رتبه ۳۱ پاسپورت‌های قدرتمند جهان قرار دارد و دارندگان این پاسپورت می‌توانند به بیش از ۱۴۴ کشور دنیا از جمله کشورهای منطقه شنگن بدون نیاز به ویزا سفر کنند. با توجه به اینکه ویزای شنگن دیگر به همین راحتی‌ها به ایرانیان داده نمی‌شود، پاسپورت دومینیکا شما را نجات خواهد داد. با دریافت این پاسپورت فقط کافی است بلیت یکی از کشورهای اروپایی را بگیرید و به هرجا دوست دارید سفر کنید. در حالی که اعتبار پایین پاسپورت ایرانی درهای زیادی را به روی شما می‌بندد.

کلام آخر

کمک بلاعوض یکی از گزینه‌های اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا است که شما را قادر می‌سازد در مدت ۳ تا ۶ ماه و بدون شرط حضور، اقامت و پاسپورت دومینیکا را به‌دست آورید. این گزینه تنها گزینه موجود برای دریافت پاسپورت دومینیکا نیست و اگر به هر دلیلی این گزینه را نمی‌پسندید، می‌توانید سراغ گزینه سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مورد تایید دولت دومینیکا بروید. برای انتخاب گزینه بهتر با توجه به بودجه‌ای که برای این برنامه در نظر دارید و تعداد افرادی که می‌خواهید شامل پرونده شما باشند، می‌توانید با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *