کنکاش تنها نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران است

کنکاش تنها نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران

امتیاز دهید post

اخذ تابعیت و پاسپورت دوم یکی از موضوعات داغ این روزها است. شهروندان ایرانی دوست دارند با دریافت پاسپورت دوم، آزادی سفر خود را بهبود دهند و برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری هم بین آنها بسیار محبوب شده است.

عقد قرارداد با یک نماینده باتجربه و معتبر برای دریافت پاسپورت دومینیکا می‌تواند به شما اطمینان خاطر دهد تا بدون نگرانی در مورد کلاهبرداران این صنعت برای اخذ تابعیت دوم خود اقدام کنید. دولت دومینیکا به منظور تسهیل پروسه دریافت پاسپورت برای شما و همچنین جلوگیری از ورود کلاهبرداران و افرادی که به دنبال پول‌شویی هستند، لیستی از نمایندگان رسمی خود را در سایت دولت منتشر کرده است. شرکت کنکاش یکی از این نمایندگان رسمی است.

نمایندگان رسمی دولت دومینیکا چه کسانی هستند؟

دومینیکا یکی از کشورهای حوزه کارائیب است که شهروندی خود را از طریق برنامه سرمایه‌گذاری به متقاضیان اعطا می‌‌کند. این برنامه در سال ۱۹۹۳ معرفی شد و در طول سال‌ها فعالیت به یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ها در جهان تبدیل شده است. برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا به اتباع خارجی اجازه می‌دهد تا در ازای تزریق سرمایه به کشور دومینیکا، تابعیت و پاسپورت قدرتمند آن را در مدت ۶ ماه دریافت کنند. تزریق سرمایه می‌تواند به‌صورت کمک مالی به دولت یا سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات تایید شده دومینیکا مانند پروژه هتل هیلتون دومینیکا باشد.

برای کمک به متقاضیان در فرایند اخذ تابعیت دومینیکا، دولت این کشور به تعدادی از شرکت‌ها و افراد اجازه داده تا به‌عنوان واسطه بین دولت و متقاضیان عمل ‌کنند. این نماینده‌ها دارای مجوز از دولت هستند و فرایند اخذ تابعیت دومینیکا را باتوجه‌به قوانین اعلام شده توسط دولت پیش می‌برند. آنها موظف‌ هستند از ابتدا یعنی ثبت درخواست، تا انتها یعنی دریافت پاسپورت دومینیکا همراه متقاضیان شهروندی دومینیکا باشند.

نمایندگان همچنین از آخرین به‌روز‌رسانی‌ها در مورد گزینه‌ها و الزامات برنامه خبر دارند، از این رو بهترین مرجع برای متقاضیان هستند. نمایندگان رسمی دومینیکا بخش مهمی از برنامه شهروندی اقتصادی این کشور هستند، زیرا نقش مهمی در جذب سرمایه‌گذاران خارجی و رشد اقتصادی دومینیکا دارند. بااین‌حال، نگرانی‌هایی در مورد کیفیت و کارایی برخی از نمایندگان فعال در کشورها وجود داشته است.

در سال ۲۰۱۸، آقای روزولت اسکریت، نخست‌وزیر دومینیکا، اعلام کرد که دولت مقررات سخت‌گیرانه‌تری را برای عوامل CBI اجرا خواهد کرد. این اقدام در پاسخ به سوءرفتار و رفتار غیراخلاقی برخی از نمایندگان بود. مقررات جدید برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا کارگزاران را ملزم می‌کند که تحت آموزش قرار گیرند و از آیین‌نامه رفتاری پیروی کنند که استانداردهای اخلاقی و بهترین شیوه‌ها را تعیین می‌کند.

دولت دومینیکا همچنین در سایت رسمی خود لیستی با نام لیست سیاه دومینیکا ارائه کرده که در این لیست نام برخی از افرادی که خود را به‌جای نمایندگان دومینیکا جا زده‌اند یا با تخلف مجوزشان باطل شده، آمده است. لیست سیاه توسط واحد اعطای تابعیت دومینیکا منتشر می‌شود. این واحد مسئول رسیدگی به همه مسائل مربوط به برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری است.

دولت دومینیکا موضوع تخلف نمایندگان خود را بسیار جدی می‌گیرد و به‌صراحت اعلام کرده است که نمایندگانی که رفتار غیراخلاقی یا خلاف قوانین برنامه داشته باشند، نمی‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

لیست سیاه شامل اسامی نمایندگانی است که مشخص شده فعالیت‌های غیرقانونی مانند ارائه اطلاعات نادرست، جعل اسناد و دریافت هزینه‌های اضافی داشته‌اند.

نمایندگان CBI دومینیکا نقش مهمی در برنامه شهروندی اقتصادی کشور ایفا می‌کنند، زیرا آنها مسئول راهنمایی و مشاوره متقاضیان در طول فرایند هستند. به همین دلیل است که نمایندگان رسمی دولت دومینیکا ملزم به رعایت استانداردها و مقررات خاصی هستند و تحت نظارت شدید دولت قرار دارند.

نحوه انتخاب نماینده رسمی دولت دومینیکا

انتخاب نماینده، بخش مهمی از فرایند درخواست برای برنامه اخذ شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری (CIP) است؛ چون شما تنها در صورتی می‌توانید در این برنامه شرکت کنید که یک نماینده داشته باشید و دولت دومینیکا هیچ پرونده‌ای را مستقیما از متقاضی نمی‌پذیرد. در این بخش نکاتی وجود دارد که به شما در انتخاب یک نماینده معتبر و قابل‌اعتماد کمک می‌کند:

ابتدا بررسی کنید که آیا نماینده در لیست اعلام شده در سایت دولت دومینیکا است یا خیر. همه نمایندگان رسمی دولت دومینیکا در این لیست معرفی شده‌اند.

در مورد شهرت نماینده تحقیق کنید. قبل از انتخاب نماینده، مهم است که در مورد شهرت و سابقه کارگزار تحقیق کنید. به دنبال نظرات و بازخوردهای مشتریان قبلی باشید و بررسی کنید که آیا نماینده در گذشته تخلفی داشته است یا نه. به طور مثال شرکت کنکاش با ۳ دهه فعالیت در برنامه اخذ شهروندی دومینیکا موفق شده است برای افراد زیادی پاسپورت کشور دومینیکا را دریافت کند و تعداد پرونده‌های موفق این شرکت، خود نشان‌دهنده میزان اعتبار شرکت کنکاش است. شما می‌توانید در جلسات مشاوره از کنکاش بخواهید تا نمونه پاسپورت‌های دریافتی را به شما نشان دهد.

ارزیابی تجربه و تخصص نماینده، نکته‌ای دیگر است که باید بررسی کنید. نماینده باید دانش گسترده‌ای از برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا داشته باشد و بتواند به تمامی سوالات شما در مورد این برنامه پاسخ دهد. حتی اگر شما در شرایط خاص و متفاوتی باشید، نماینده باید بتواند با دولت دومینیکا ارتباط بگیرد و سوالات خاص شما را بپرسد.

هزینه‌های اعلام شده توسط نماینده را بررسی کنید. هزینه‌های اعلام شده توسط شرکت‌ها می‌تواند متفاوت باشد، بنابراین مقایسه هزینه‌ها بسیار اهمیت دارد، زیرا هر قیمتی زیر قیمت اعلام شده توسط دولت دومینیکا غیرقانونی است و هزینه‌های اعلام شده توسط نماینده باید با هزینه‌های اعلام شده توسط دولت دومینیکا مطابقت داشته باشد.. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که ریز هزینه‌های دریافت شده توسط نماینده معقول و شفاف باشد.

 قبل از انتخاب نماینده، یک جلسه مشاوره برای بحث در مورد نیازها و انتظارات خود تنظیم کنید. این جلسه به شما فرصتی می‌دهد تا میزان تخصص نماینده را ارزیابی کنید و بررسی کنید که آیا کار با آنها برای شما مناسب است یا خیر.

با رعایت این نکات می‌توانید یک نماینده معتبر و قابل‌اعتماد را برای خود انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که نماینده‌ای که انتخاب می‌کنید، نقش مهمی در روند درخواست شما ایفا می‌کند، بنابراین مهم است که فردی را انتخاب کنید که آگاه، باتجربه و قابل‌اعتماد باشد.

کنکاش تنها نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران

شرکت کنکاش بیش از ۳۰ سال است که در زمینه اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری فعالیت دارد. این شرکت در طول سال‌ها فعالیت خود با پرونده‌های بسیار متفاوتی روبرو شده و موفق شده تا برای متقاضیان ایرانی تابعیت و پاسپورت کشور دومینیکا را دریافت کند.

حتماً نام هتل مجلل و لوکس هیلتون به گوش شما خورده است. این مجموعه در دومینیکا هم در حال احداث شعبه جدید است که یکی از پروژه‌های مورد تایید دولت دومینیکا برای دریافت پاسپورت از طریق سرمایه‌گذاری است. سهام پروژه هتل هیلتون دومینیکا در ایران تنها توسط شرکت کنکاش به فروش می‌رسد.

موفقیت‌های شرکت کنکاش و روابط خوبی که این شرکت با دولت دومینیکا دارد، باعث شده است که این شرکت تنها نماینده رسمی دولت دومینیکا در ایران باشد. این موضوع از طریق سایت رسمی دولت دومینیکا قابل‌تأیید است.

کنکاش چگونه تابعیت و پاسپورت دومینیکا را برای متقاضیان دریافت می‌کند؟

برنامه اخذ شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری (CBI) شامل چندین مرحله است که شرکت کنکاش متقاضی را در طول انجام آنها همراهی می‌کند. این مراحل به شرح زیر هستند:

مرحله تشکیل پرونده: این مرحله را مرحله صفر در نظر بگیرید. در این مرحله شما باید مدارک لازم را جمع‌آوری کرده و فرم‌های ارائه شده را به کمک شرکت کنکاش تکمیل کنید.

مرحله درخواست: مرحله اول شامل ارسال درخواست به واحد اعطای تابعیت (CBIU) دومینیکا است. درخواست باید شامل تمام فرم‌های تکمیل شده و مدارک موردنیاز مانند پاسپورت، گواهی تمکن مالی برای سرمایه‌گذاری و… باشد.

مرحله بررسی صحت اطلاعات و پیشینه متقاضی: مرحله دوم شامل یک فرایند بررسی دقیق است تا اطمینان حاصل شود که متقاضی و اعضای خانواده او شرایط لازم برای اخذ تابعیت دومینیکا را دارند. این فرایند بررسی دقیق شامل بررسی صحت اطلاعات و پیشینه و همچنین بررسی‌های مالی است.

مرحله واریز وجه: بعد از اینکه واحد اعطای تابعیت دومینیکا پرونده شما را بررسی کرد، نامه قبولی را برای نماینده ارسال می‌کند. در این مرحله باید مبلغ تعیین شده توسط دولت را به دومینیکا منتقل کنید.

مرحله دریافت شهروندی و پاسپورت: مرحله نهایی شامل صدور شهروندی و پاسپورت برای متقاضی و اعضای خانواده او است. پاسپورت دومینیکا به شهروندان این کشور اجازه می‌دهد بدون درگیری‌های ویزا به بیش از ۱۴۴ کشور از جمله انگلیس، کشورهای حوزه شنگن و بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان سفر کنند.

کل فرایند حدودا ۶ ماه طول می‌کشد.

کلام آخر

برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا فرصتی بی‌‌نظیر برای شما و خانواده‌تان است، چرا که از طریق آن می‌توانید بدون شرط حضور، شرط زبان و شرط مدیریتی در مدت زمان کمتر از یک سال تابعیت و پاسپورت دومینیکا را به‌دست آورید و از مزایای بی‌شمار آن بهره‌مند شوید.

در صورتی که درباره این برنامه سوالی دارید، می‌توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس بگیرید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *